Біографія

Sonya Kay зростала у творчій та музичній сім’ї: батько, Сергій, був художнім керівником ансамблю «Черемош», в якому співала мати, Лідія Ротару, і її сестра – Ауріка. Софія Ротару є хрещеною матір’ю Sonya Kay.
Протягом 10 років навчалася та проживала у Великобританії. Отримала ступінь магістра дизайнера інтер’єрів у Kingston University (Лондон).
Сольна кар’єра розпочалася з пісні «Дождь», потім «Белый снег». Сингл «Города» (2012) став справжнім хітом і народною піснею, звучав на всіх радіостанціях України і був представлений від lounge-версії до чотирьох dance-реміксів. У цьому ж році була прем’єра одноіменного кліпа та ремейку на музичних каналах країни. Восени 2012 року у столичному комплексі D’Lux співачка представила концертну програму і нову відеороботу на сингл «Сумасшедшая любовь» у двох мовних версіях.
У 2013 році вийшов сингл та кліп «По-английски».
Навесні 2015 року з’являється кліп та ремейк на сингл та ремікс «Обними меня», а у серпні – кліп «Вільна».
Період з кінця 2015 року і весь 2016 рік був присвячений створенню абсолютно нового проекту у стилі tropical house з елементами deep house. Концертна програма та новий альбом представлені у двох мовних версіях – українській та англійській. У вересні 2016 року на один із двох мовних синглів був презентований кліп «Знаю, я твоя» («Out of my mind»), який викликав захват у прихильників, позитивні відгуки від музичних критиків, зацікавленість у медійному просторі і пропозиції від лейблів.
Найближчим часом будуть створені ще два кліпи на композиції з нового альбому.
У 2017 році заплановано презентацію альбому і концертної програми у живому виконанні з абсолютно новою Sonya Kay: «Я – одна із вас і співаю про вас!».

Share: